Депутатський «привіт» психдиспансеру

Автор 

Історія з добудовою психоневрологічного диспансеру в місті Суми почалася з 2011 легендарного року. Бюро аналізу політики намагалося пролити світло на цю оборудку влади і з’ясувати, скільки ж коштів ніби направили на будівництво закладу та закупівлю для нього медичного обладнання.

Кому тільки не писали – зверталися із офіційними запитами і до управління капітального будівництва облдержадміністрації, і до управління майном облради, і до керівництва психоневрологічного диспансеру, і до самого голови ОДА.

Відповіді отримали приблизно такі: ми нічого не знаємо, накладних не маємо, звертайтесь до… і далі варіанти. От такий пінпонг із закосом під дурочку.

 1

 2

3

Так нам морочили голову 2 роки. Тепер я народний депутат і шлю «привіт» усім, хто «футболив» громадську організацію. Ніщо не забуто! От моє, вже депутатське, звернення до голови ОДА.

 деп. запит чмирю

 

p.s. Окремо зробив депутатські звернення по «Сумижитлу», яке мало наглість не відповісти БАПу, куди вони дівають кошти сумчан і скільки витрачають на саморекламу у медіа та юридичний супровід зі сторони.

Олег Медуниця

Експерт "Бюро аналізу політики", депутат Верховної Ради України

Сайт: politanalityk.com

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн