Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради не змінює улюбленців

Автор 

У тендері з ремонту канав сумою 1,8 млн грн. перемогло комунальне підприємство – постійний переможець конкурсів від Харківської міськради. 

За можливість надавати послуги з поточного ремонту водовідвідних канав та штучних споруд на них змагались два учасники: КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» та ТОВ «Техекс-буд». Пропозиція підприємства-переможця на 2 % дешевша за ціну, яку пропонує за свою роботу ТОВ «Техекс-буд».

Дподаток 1

КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» є постійним переможцем конкурсів Департаменту будівництва та шляхового господарства . За 2015 рік департаментом було укладено чотири угоди з КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» на загальну суму 34,3 млн грн. Очевидно, що засновником підприємства є Харківська міська рада, а керівником – Докучаєв Олександр Станіславович.

Дподаток 2

Конкурентами комунального підприємства часто виступають різні приватні підприємства чи товариства, і результати торгів майже ніколи не бувають на їх користь. Цього разу конкурентом виступило ТОВ «Техекс-буд», яке було засноване 2011 року зі статутним фондом в 1 тис. грн.

Дподаток 3

Таким чином, мільйонні підряди від Харківскої міськради вперто продовжуть вигравати свої. 

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. 

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн