Чому в Сумах немає доріг? Бо офісні фасади важливіші.

Автор 

Досліджуючи державні закупівлі у Сумській області, Бюро аналізу політики натрапило на черговий феномен використання народних (бюджетних) грошей.

Не варто питати у водіїв та пішоходів про стан доріг у Сумах. Про якість наших «автобанів», напевно, краще знають у Службі автомобільних доріг у Сумській області. Останнім часом складається враження, що наші дороги не гірші за німецькі. Чому? Бо замість ремонту доріг  оголошується тендер на ремонт фасаду вже згаданої служби («Ремонт  ганку  та   частини   фасаду будівлі по вул. Роменська 79/2 в м. Суми»).

У конкурсі взяло участь три установи: ТОВ «МС-Єврофасад» (м. Суми, в. Рибалко, 2), ТОВ «Нікіта 2012» (м. Суми, в. Менжинського, 11) та ТОВ «Сумська будівельна база-2011» (м. Суми, в. Менжинського, 15).  Як бачимо, дві останні фірми – сусіди, що вже підозріло.

Суми коштів на виконання робіт, запропоновані конкурсантами, такі: ТОВ «МС-Єврофасад» -192 037,02 грн., ТОВ «Сумська будівельна база-2011» - 183 533,50 грн.,  ТОВ «МС-Єврофасад» - 176 816,40 грн.

Переможець - «МС-Єврофасад». Оскільки саме ця фірма запропонувала найнижчу вартість робіт, то перемога логічна.

Проте у фірм, що нібито конкурували між собою, є дещо спільне: засновником ТОВ «Сумська будівельна база-2011» є Рубан Галина Володимирівна, а засновник «МС-Єврофасад» - Рубан Олександр Васильович. Обидва засновника проживають за однією адресою: м. Суми, в. Рибалко, 8/103.

Це такий собі збіг обставин? Навряд. Скоріше, це нечесна гра з корупційними ознаками.

На завершення ще кілька штрихів до портрету Служби автомобільних доріг. Мало їм ремонту фасаду за 177 тисяч, так слідом був оголошений тендер на «Ремонт внутрішніх приміщень та вбиральні». Сума, яку буде освоювати переможець конкурсних торгів компанія «Сам буд», становить 111 679 грн. Отже, загальна сума, яка піде на «надважливий» ремонт майна установи протягом двох останніх місяців 2013 року, становить 288 495,4 грн. На додачу до того, чиновники служби не гребують можливістю задовольнити власні інтереси, прикриваючись потребами установи.На початку року вони закупили елітне пальне марки «Мустанг» на 822 000 грн. нібито для дорожньо-ремонтної техніки. Чи дійсно грейдери, бульдозери та трактори потребують бензину екстра-класу? Чи пальне використовували для значно дорожчих і, зрозуміло, приватних машин?

І нарешті, останнє питання - про багатостраждальні дороги Сумщини: «Що важливіше для жителів області: фасади офісів чи якісні дороги?» 

Олег Очкалов

Виконавчий директор "Бюро аналізу політики"

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн