Бюджет розвитку м. Лебедин: реалії та перспективи (2016-2017)

Автор 

Економічний і соціальний розвиток громад в Україні забезпечується коштом місцевих бюджетів. Одним з найважливіших інструментів фінансової політики органів місцевого самоврядування у сфері реалізації інвестиційних та інноваційних інфраструктурних проектів є бюджет розвитку відповідного місцевого бюджету.

Бюджет розвитку міського бюджету - це план утворення і використання коштів, що спрямовуються на реалізацію програм соціально-економічного розвитку міста, пов`язаних зі здійсненням інвестиційної та інноваційної діяльності. Бюджет розвитку місцевих бюджетів є складовою частиною спеціального фонду місцевих бюджетів.

Зміни бюджетного законодавства, які відбулися у 2014-2015 роках, суттєво вплинули на фінансову базу органів місцевого самоврядування. Збільшення доходної частини місцевих бюджетів після фінансової децентралізації дозволяє органам місцевого самоврядування спрямувати до бюджету розвитку кошти із загального фонду такого місцевого бюджету. Дані кошти зазвичай направляються на розвиток інфраструктурних об’єктів територіальних громад.

Місто Лебедин у Сумській області не є виключенням, тому розглянемо бюджет розвитку даного населеного пункту більш детально.

Доходи бюджету розвитку у 2016 році складають 329,8 тис. грн.  Видатки закладені у місцевому бюджеті для реалізації проектів розвитку становлять 6,7 млн.грн. Дефіцит бюджету розвитку було покрито шляхом спрямування коштів із загального фонду місцевого бюджету до спеціального.

Таблиця1.Доходи та видатки м. Лебедин за 2014-2017 роки.          тис.грн.

 

2014

2015

2016

Проект 2017 р.

Доходи бюджету розвитку

2 933,8

875,4

329,8

378,0

Видатки бюджету розвитку

-

5920,7

6696,6

9687,6

Необхідно зауважити, що видатки розвитку починаючи з 2014 року збільшуються, що дозволяє розпорядникам бюджетних коштів реалізовувати більше інфраструктурних проектів.  Видатки бюджету розвитку за головними розпорядниками коштів мають наступну структуру:

1) управління ЖКГ – 5596 тис. грн.;

2) відділ освіти – 520,8 тис. грн.;

3) відділ культури і туризму -216,0 тис. грн.;

4) виконавчий комітет міської ради – 186,3 тис. грн.;

5) фінансове управління – 160,0 тис. грн.;

6) управління праці та соціального захисту населення – 17,7 тис. грн.

Лебедин1

Розглянемо більш детально видатки розвитку міста у 2016 році за предметом витрат.

Основною статтею витрат управління ЖКГ м. Лебедин є проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 2,9 млн. грн. Так, у 2016 році здійснювався капітальний ремонт по вулиці Вокзальній, шириною 7 м та площею 2051 кв. м (від вул. Леоніда Батютенка до вулиці Любарської). Проходили роботи по ремонту доріг на вулицях Пушкіна, Кобижча, Русіянова, Першогвардійська та вулиці Гудимівській.

У сфері освіти та культури кошти бюджету розвитку були направлені на  придбання насосного обладнання для ЗОШ №4 на суму 44,7 тис.грн., проведення робіт по ремонту їдальні ЗОШ №5 на суму 149,8 тис.грн., а також  придбання музичної апаратуру - 214,7 тис.грн.

У 2016 році були виконані капітальні роботи по об’єкту «Будівництво самопливного каналізаційного колектору ІІ черга, КНС, напірний колектор по вул. Сумській» на суму 903,9 тис.грн. До колектору було під’єднано 5 будинків по вул. Сумській (№№ 77, 100, 102, 104 та 106), у яких проживає понад 550 осіб.

За рахунок бюджету розвитку здійснено поповнення  статутного фонду КП "Комбінат благоустрою" на 30,0 тис.грн. та на 67,8 тис.грн. КУ "Будинкоуправління "Черемушки". Органами місцевого самоврядування придбано комп’ютерну техніку на суму 69,8 тис.грн.

Проводилась робота з проектування робіт на будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу, тупік Олешнянський, в т.ч. вишукувальні роботи – 396,0тис.грн. Була розроблена проектна документація на реконструкцію приміщення роздягалень міського стадіону "Авангард" на загальну суму 7,8 тис.грн.

Нажаль, субвенції з обласного бюджету на будівництво міні футбольного майданчика з штучним покриттям в сумі 72,4 тис.грн. використані не були і повернуті до обласного бюджету.

Окремо необхідно зазначити, що на виконання робіт по розробці Генерального плану забудови міста у 2016 році було витрачено 170,3 тис.грн. Розробка даної містобудівної документації надасть можливість створити комплекс проектних документів необхідний для забезпечення раціонального та ефективного використання території міста в цілому.

Крім того, для покращення матеріально – технічної бази комунального господарства міста за рахунок субвенції з обласного бюджету (кошти бюджету розвитку) придбано косарку на суму 23,5тис.грн.,обласного фонду екологію придбано сміттєвоза для збору та транспортування твердих побутових відходів на суму 1484,7 тис.грн, коштів міського бюджету – придбано сміттєзбиральну машину на суму 999,9 тис.грн.

Розглядаючи бюджет розвитку міста на 2016 рік необхідно зауважити, що протягом року до нього постійно вносились зміни. Так, у грудні 2015 року рішенням про міський бюджет на 2016 рік було затверджено видатки бюджету розвитку у сумі 512 тис. грн., а вже у грудні 2016 року бюджет розвитку становить 6,7 млн. грн. 

Такі перспективи чекають і бюджет розвитку 2017 року. Але у міської влади, ще є шанс розставити правильно пріоритети розвитку для населеного пункту.

Лебедин2

На початку бюджетного року видатки бюджету розвитку на 2017 рік становили 2,655 млн. грн., а після розподілу вільного залишку коштів витрати бюджету розвитку збільшились до 9,7 млн. грн. Видатки бюджету розвитку за головними розпорядниками коштів на 2017 рік розділено наступним чином:

1) управління ЖКГ – 7641,6 тис. грн.;

2) відділ освіти – 1493,7 тис. грн.;

3) відділ культури і туризму -7,5 тис. грн.;

4) виконавчий комітет міської ради – 250,0 тис. грн.;

5) фінансове управління – 294,7 тис. грн.

Бюджетом розвитку міста передбачено наступні видатки:

- придбання комп’ютерної техніки центру соціальної служби для сім"ї дітей та молоді -13 тис.грн.;

- виконання програми "Правопорядок" - 230,0 тис.грн. (придбання системи відеоспостереження та палатки для підрозділів

територіальної оборони;

- придбання звукопідсилюючої та записуючої апаратури для Лебединської редакції міськрайонного радіомовлення "Світанок" - 7 тис.грн.;

- придбання кухонної техніки для ЗОШ №3 - 18,0 тис.грн.;

- проведення капітального ремонту даху ЗОШ №7 - 1200,0 тис.грн.;

- проведення робіт з реконструкції будівлі роздягалень на міському стадіоні «Авангард» - 109 тис.грн.;

- придбання апарату для осушення повітря художньому музею ім. Б.К.Руднєва – 7,5 тис.грн.;

- встановлення дитячих майданчиків – 70 тис.грн.;

- капітальний ремонт доріг – 2420, 4 тис.грн.;

- придбання комунальної техніки (телескопічного навантажувача – 1200 тис. грн., дорожної машини з піскорозкидальним обладнанням, снігоочисним відвалом та щіткою –  2050,0 тис.грн.,  два соціальних автобуса - для перевезення пільгової категорії населення – 227,4 тис.грн.).

Необхідно відзначити позитивну тенденцію у діалозі міської влади  та громадським середовищем. Влада аналізує більшість пропозицій громадськість експертів, робить відповідні висновки та прислуховуються до їх позиції при прийнятті управлінських рішень.

У 2016 році частина житлових будинків по вул. Сумській були приєднанні до побудованого каналізаційного колектору. Наявність каналізації не лише значно покращило побутові умови мешканців, а дає й екологічний ефект. Оскільки стічні води будинків не потрапляють в річку Вільшанку. Найбільш серйозними проблемами для системи водовідведення є зношене обладнання на каналізаційних очисних спорудах та неповна завантаженість щодо пропускної спроможності каналізаційних очисних споруд при очищенні стоків. На сьогоднішній день очисні споруди потребують реконструкції, яка дасть можливість забезпечити більш ефективну та надійну експлуатацію очисних споруд.

Місцева влада прислухалась до думки громадських експертів та визначала одним із пріоритетних напрямків розвитку інфраструктури міста - модернізація та розвиток централізованих систем водопостачання, водовідведення.

Вже на початку року бюджетом розвитку було передбачено видатки на виготовлення проектної документації на реконструкцію каналізаційних мереж по пр. Верстатників м. Лебедин - 378,0 тис. грн. За ініціативою громадськості у бюджеті розвитку з’явилась стаття  витрат га виконання проектних робіт на об’єкт капітального будівництва «Будівництво глибоководної свердловини в м. Лебедин» - 10 тис.грн.

Не залишалась осторонь місцевої влади пропозиція експертного середовища щодо необхідності оновлення та розробки містобудівної документації міста Лебедин. Бюджетом розвитку на 2017 рік передбачено кошти на:

- розробку плану зонування територій м.Лебедина -191,0 тис.грн.;

- внесення змін до Генерального плану забудови міста Лебедина на 2010-2030 роки - 25,3 тис.грн;

- коригування науково – проектної документації "Історико – архітектурний опорний план з визначенням меж історичних ареалів м. Лебедина" - 28,0 тис.грн.;

- проведення експертизи проектно – вишукувальної документації по внесенню змін до Генерального плану забудови міста - 20,0 тис.грн.

В той же час залишається відкритим питання впровадження заходів енергоефективності та енергозбереження у бюджетних установах. Як зазначалось експертами раніше дане питання залишається актуальним після фактичного зменшення обсягу освітньої субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у навчальних закладах міста.

Публікацію здійснено в рамках проекту "Прозоре бюджетування в семи громадах Сумської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Події

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн