Експертна думка

У цьому розділі ви можете ознайомитися з думкою наших експертів щодо тих чи інших суспільно значимих подій та процесів, закономірних явищ.

13 жовтня у Сумах відбувся круглий стіл на тему: «Оцінка ефективності діяльності, фінансової прозорості та підзвітності комунальних підприємств м. Суми». До участі у заході долучилися представники сумських комунальних підприємств, експерти Центру «Ейдос» та представники громадських організацій.
Дружина головного лікаря Сумської міської лікарні №5 В'ячеслава Петренка тримає свої аптеки у цьому медзакладі. А донька головлікаря іншої лікарні має буфети у поліклініках. Такі випадки у Сумах не поодинокі. Sumy.Today отримав інформацію  відповідь на запит про орендарів приміщень комунальних медичних закладів Сумської міської ради. Всі ми живі люди, тож всі ми час від часу хворіємо і вимушено відвідуємо лікарні…
Ініціатива підвищення податків на високі зарплати понад 10 мінімалок? Замість 18% ПДФО - 36%? Чи всі 54%?А чи знаєте ви, що в Україні насправді діє пільгове оподаткування для таких зарплат?  
Усі ми з нетерпінням чекаємо 9 грудня. І гадаємо, що буде у фінальному документі, і як це нам усім "аукнеться". Тому усі інші анонсовані події найближчого майбутнього для нас у тіні цієї, головної події. А шкода. 19 грудня безпеку та імідж України чекає не менш важливе і складне випробування, ніж 9 грудня. У цей день відбудеться засідання суду, де може бути ухвалене…
У грудні 2009 року в Сумах трапився трагікомічний випадок. Влітку того ж року взяли одну випускницю академії банківської справи на роботу в казначейство (може навіть і не по блату).
Чим схожі Путін і Зеленський? Правильно, обидва – прекрасні актори. Вони не просто грають роль, а вживаються в неї. І грають вони виключно позитивні ролі.
З 29 серпня жваво обговорюється засідання Верховної ради 9 скликання.
Дивні істоти – люди. Вони повторюють помилки своїх предків із завидною регулярністю. Історія нічому не вчить. Але, знання історії може допомогти в аналізі ситуації. І хоча пророкувати щось у нашій країні важко, проте можливо. Ну, або хоча б розглянути кілька можливих альтернатив розвитку подій.
Тепер, коли виборча кампанія фінішувала, багато штабів будуть аналізувати причини своїх перемог чи поразок. Причини об'єктивні і суб'єктивні. Вони були вже описані. Ці вибори були унікальними тим, що фактично продовжили президентську кампанію. Навіть у 2014 році дві кампанії –президентська і парламентська – були розділені п'ятьма місяцями. А тепер парламентська кампанія стала третім туром виборів президента. Тим більше, що гравці на полі залишилися ті самі.…
Уряд Гройсмана анонсував новий крок у децентралізації України. А саме – можливість автоматичного надання статусу об'єднаних територіальних громад (ОТГ) усім райцентрам та містам районного підпорядкування. І навіть пообіцяв гроші з державного бюджету для цільової підтримки. Ясно, що це інформаційний привід для підтвердження образу реформатора. Але, незважаючи на політичну необхідність заяви, це правильний хід на шляху реформи децентралізації. Пора починати завершальну главу цього роману. Цим…
Сторінка 1 з 82

Події

ЗМІ про нас

Веб-дизайн